whatsappQ

WhatsApp Messenger to jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie zaraz obok Messengera od Facebooka i Skype. Oferuje darmowe rozmowy głosowe, tekstowe, przesyłanie zdjęć, a do tego nie wymaga zakładania konta. Jest to zatem świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną utrzymywać kontakt z bliskimi nie tylko w kraju, ale również mieszkającymi poza granicami. Niestety do tej pory przychodził czas, kiedy trzeba było aplikację opłacić. Ale to już minęło!

 

WhatsAppa używa już miliard ludzi na całym świecie. Z dnia na dzień liczba ta staje się coraz większa. Do tej pory korzystanie z aplikacji było bezpłatne przez jeden rok, później należało zapłacić za subskrypcję roczną w wysokości 1 dolara bądź 1 funta w zależności od regionu (w Polsce 3,39 zł). Niewielkie pieniądze, lecz nawet nie o kwotę tutaj chodzi.

 

Powodem zrezygnowania z subskrypcji i udostępnienie aplikacji całkowicie za darmo jest fakt, że znaczna część użytkowników nie posiada karty kredytowej, która umożliwiłaby zapłatę. Pojawiły się więc obawy o zachowanie konwersacji i dostęp do konta. Na szczęście teraz już nikt nie będzie się musiał o to martwić. Znaleziono wyjście najlepsze dla wszystkich. I tak sobie myślę, że WhatsApp Messenger tylko na tym zyska…

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.