ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

ZTE prezentuje model Nubia Prague S. Chińczycy stawiają na elegancję

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
nubia 1

Portfolio ZTE powiększyło się dzisiaj o kolejny smartfon. Jeśli kojarzycie model My Prague, to możecie mieć kłopot z odróżnieniem go od zaprezentowanego dzisiaj ZTE Nubia Prague S. Smartfony są praktycznie identyczne, a ich specyfikacja bardzo podobna.

W Nubia Prague S ponownie zobaczymy 5.2 calowy ekran Full HD pokryty szkłem 2.5D. Wnętrze też może wydać Wam się znajome – procesor Snapdragon 615 to ten sam, który możemy spotkać w modelu Prague. Najnowszy smartfon ze stajni ZTE zaoferuje także 3 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Dla przypomnienia, model Prague oferował 2 GB oraz 16 GB pamięci wewnętrznej lub 3GB/32GB (zależnie od wersji). Amatorzy fotografii także nie będą zaskoczeni aparatem, który jest bliźniaczy do tego, który zastosowany był w Nubii Prague – mowa tutaj o 13 megapikselowym aparacie głównym oraz 8MP kamerce z przodu urządzenia.

nubia2

Bateria także będzie bliźniacza do starszego modelu – 2200 mAh, co jest wciąż słabym wynikiem. Wytłumaczyć to można jednak tym, że urządzenie jest bardzo cienkie – 6.8mm. W ZTE Nubia Prague S zobaczymy także skaner tęczówki oka. Smartfon trafi do sprzedaży 23 stycznia w Chinach w cenie 380 dolarów, a w kolejnych tygodniach będzie debiutował w następnych krajach.

Źródło: gsmarena, androidheadlines

Sprawdź najnowsze wpisy