sklep-google-play

Nie ma nic lepszego, jak dobra informacja z samego rana! Tylko na moment do Sklepu Play trafiły za darmo dwie gry, oferowane do tej pory za ~10 zł! Do tego całkiem rozbudowane i naprawdę cenione przez graczy. Samą grę Cryptica Lite ( wersja darmowa tej gry) pobrało ponad 100 tys. osób, dając grze ocenę 4,3.

 

cryptica

Chociaż Cryptica, jako gra logiczna, nie jest jakoś szczególnie trudna i skomplikowana, to jest na pewno wciągająca i ciekawa. Możliwość otrzymania pełnej wersji bez reklam, jest sporą gratką i na pewno warto mieć ją u siebie na smartfonie.

 

sqiubble-131314

Z kolei drugiej pozycji sporej części z Was na pewno przedstawiać nie muszę. Squibble to zabawna zręcznościówka, trochę podobna do Worlds of Goo, której wersja darmowa już dziś cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ pobrało ją ponad milion osób. Darmowa wersja, pomimo zapewnień producenta, że „wszystkie poziomy, wszystkie działania, wszystkie za darmo!”, jest ograniczona przez akcje, które należy wykonać, by przejść do kolejnych poziomów. Dodatkowo oczywiście występują reklamy.

 

Jeżeli dziś pobierzecie i nawet od razu wykasujecie grę ze swojego smartfona, będzie i tak dostępna dla Was na zawsze, ponieważ zostanie przypisana do Waszego konta Google. Polecam zatem instalację, by przynajmniej „zachomikować” sobie grę.  Podobne praktyki stosują zresztą fani Steama. A nóż kiedyś zechcę nam się zagrać!

 

sklep-google-zapisane-aplikacje-15154

 

Dajcie znać, czy wpisy o darmowych grach są dla Was interesujące i czy chcecie ich otrzymywać więcej!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jędrzej Markiewicz

Konferansjer, trener wystąpień publicznych, felietonista.Oby-niedługo magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UAM w Poznaniu.