Aż 11 ekskluzywnych motywów dla serii Galaxy A. Samsung się postarał

Aplikacje

galaxy a seria

Samsung ma na ten rok przygotowaną dość pokaźną ofertę smartfonów. Z tej oto okazji postanowiła zrobić coś wyjątkowego i usatysfakcjonować nowych klientów już na starcie. Nie jest sztuką zaoferować wyjątkowe akcesoria czy gratisy do nowego modelu, sztuką jest upiększyć go od środka. I to właśnie koreański producent zrobił.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Samsung w tym roku pokaźnie poszerzy Linię Galaxy A. Przybędą aż 4 nowe smartfony: Galaxy A3 (2016), Galaxy A5 (2016), Galaxy A7 (2016), Galaxy A9 (2016). Wszyscy, którzy zdecydują się nabyć odświeżone modele otrzymają niespodziankę. Aż 11 nowych, specjalnie przygotowanych motywów.

 

Nowe motywy będzie można nabyć oczywiście z Galaxy Theme Store. Odmiana wyglądu TouchWiz nigdy nie była tak ogólnodostępna i niestety wciąż pozostaje tylko dla wybranych smartfonów. Użytkownicy korzystający ze starszych modeli niestety muszą obchodzić się smakiem.

 

galaxy a motywy

 

Zaprezentowane motywy jednak nie wyróżniają się jakoś szczególnie. Owszem, są przygotowane schludnie z miłym dla oka minimalizmem i rzeczywiście są w stanie nieco „ożywić” smartfona. Niemniej różnice między nimi są głównie kolorystyczne, więc jedynym dylematem będzie „czy chcę niebieski czy różowy?”.

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x