ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung testuje Androida w wersji 6.0.1. Zobaczcie na wideo co nowego się pojawi

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Android Marshmallow

 
Już w poprzednich wpisach wspominałem, że Android Marshmallow 6.0 na Samsungi nie nadejdzie, aż tak szybko, jak nam się wydawało, ponieważ producent niedawno rozpoczął beta testy systemu. Skończą się one dopiero w połowie stycznia. Ponadto w pierwszej kolejności aktualizację otrzymają flagowce i nastąpi to prawdopodobnie w lutym. Następne będą modele zeszłoroczne takie jak Galaxy S5.
 
Informacje o terminie update’u znajdują potwierdzenie w kolejnych. Okazuje się bowiem, że firma testuje kolejną wersję systemu oznaczoną numerem 6.0.1. Czyżby zatem użytkownicy mieli otrzymać od razu taki build? Całkiem możliwe. Co nowego w takim razie zobaczymy? Można się spodziewać bardziej płynnego, ale wolniejszego przewijania w aplikacjach. Zatem skończy się szybkie przesuwanie na koniec strony jednym machnięciem palca, za to powinniśmy nie uświadczyć już lagów przy tej czynności (coś za coś).
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vaMg4_g0ahQ[/youtube]
 
Sprawdźcie wideo powyżej. Przypomnę tylko, że nadal mówimy tutaj o becie 6.0.1. Według mnie w końcu działa to tak, jak powinno.
 
źródło: sammobile
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
Sony Xperia Z5 Compact na wyprzedaży!

Sprawdź najnowsze wpisy