Samsung testuje Androida w wersji 6.0.1. Zobaczcie na wideo co nowego się pojawi

Adam Lulek Newsy 2016-01-13

Android Marshmallow

 
Już w poprzednich wpisach wspominałem, że Android Marshmallow 6.0 na Samsungi nie nadejdzie, aż tak szybko, jak nam się wydawało, ponieważ producent niedawno rozpoczął beta testy systemu. Skończą się one dopiero w połowie stycznia. Ponadto w pierwszej kolejności aktualizację otrzymają flagowce i nastąpi to prawdopodobnie w lutym. Następne będą modele zeszłoroczne takie jak Galaxy S5.
 
Informacje o terminie update’u znajdują potwierdzenie w kolejnych. Okazuje się bowiem, że firma testuje kolejną wersję systemu oznaczoną numerem 6.0.1. Czyżby zatem użytkownicy mieli otrzymać od razu taki build? Całkiem możliwe. Co nowego w takim razie zobaczymy? Można się spodziewać bardziej płynnego, ale wolniejszego przewijania w aplikacjach. Zatem skończy się szybkie przesuwanie na koniec strony jednym machnięciem palca, za to powinniśmy nie uświadczyć już lagów przy tej czynności (coś za coś).
 


 
Sprawdźcie wideo powyżej. Przypomnę tylko, że nadal mówimy tutaj o becie 6.0.1. Według mnie w końcu działa to tak, jak powinno.
 
źródło: sammobile
Zapraszam na mój profil na Twitterze – KLIK
Sony Xperia Z5 Compact na wyprzedaży!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x