Android vs. Windows Phone 7 Series

Newsy

Jednym z największych wydarzeń na targach MWC, miała być prezentacja najnowszej ewolucji Windows Mobile. Każdy po prezentacji był zauroczony odświeżonym interfejsem, który przyznam wygląda na zdjęciach świetnie. Jednak najważniejszą zaletą nowej odsłony systemu z Redmond jest funkcjonalność, co będziemy mogli niedługo sprawdzić.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]
Wiele osób twierdzi że na rynku pojawił się pogromca iPhone OS oraz Androida. Jednak należy przyjąć to z lekkim uśmiechem, wątpię aby klienci szybko przenieśli się na platformę Windows Mobile, mając w pamięci wady poprzednich wersji systemu.
Osoby odpowiedzialne za Androida, ciągle pracują nad rozwojem projektu, dlatego nadal będziemy zasypywani newsami na temat nowego oprogramowania, a ze strony HTC o nowościach wprowadzonych w interfejs oraz sam telefon. Prezentacja nowego wytworu ludzi Billa Gatesa może zmotywować innych producentów do rozwoju swoich produktów, dlatego zapowiada się ciekawy wyścig pomiędzy Windows Mobile a Android, jednak pamiętajmy jeszcze o systemach iPhone’a i Nokii. 

 

Jak widać na tej krótkiej charakterystyce systemów, widać że Windows będzie mógł wygrać z Androidem jako narzędzie rozrywkowe, za pomocą odtwarzacza Zune i XBOX Live. Jednak będziemy musieli trochę poczekać na przetestowanie tych aplikacji, które po nazwach zapowiadają konkurencję dla iPhone, którego można uznać za mini-konsolę i iPoda w jednym urządzeniu. Reasumując zapowiada się ciekawe starcie obydwu systemów operacyjnych, ale jak wspominałem konkurencja nie śpi. 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x