Konkurencjo, ucz się! Xiaomi Redmi 3 zadebiutuje z baterią 4100 mAh

Newsy

xiaomi launch

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Do premiery Xiaomi Redmi 3 zostały jeszcze trzy dni, a my cały czas dowiadujemy się o kolejnych „smaczkach”, które mają w przyszłości z tego modelu zrobić maszynkę do zarabiania pieniędzy. Czy będzie tak samo (dobrze) jak z Redmi 2? To bardzo prawdopodobne, bo najnowsza informacja prosto z Chin na pewno ucieszy osoby, które narzekają na słaby akumulator w swoim smartfonie.

 

xiaomi-redmi-note-3-battery

 

W serwisie Weibo ukazała się nowa zapowiedź, która zdradza kolejny aspekt specyfikacji Xiaomi Redmi 3. Na obrazku możemy dostrzec, że smartfon będzie posiadał baterię o pojemności 4100 mAh. Do tego należy dodać grubość urządzenia, która ma nie przekraczać 8.5mm. O pozostałej domniemanej specyfikacji pisaliśmy dla Was niedawno TUTAJ.

 

Czekamy więc do 12 stycznia, bo wygląda na to, że Xiaomi uraczy nas znowu ciekawym produktem.

 

Źródło: mobipicker


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x