xiaomi-logo

Xiaomi Redmi Note 3 to bez wątpienia dobry telefon. Udana kontynuacja swojego poprzednika Redmi Note 2. Jeśli jednak odsłona Note jest dla Was zbyt duża, warto zainteresować się zwykłą, nieco mniejszą wersją. Już niebawem dostępna będzie rynku.

 

Do Sieci trafił właśnie teaser, który jasno głosi dzień oficjalnej zapowiedzi Xiaomi Redmi 3. Data na grafice wskazuje na 12 stycznia, czyli najbliższy wtorek. Ponadto możemy jeszcze dojrzeć potwierdzoną informację o obecności 5 calowego ekranu, jak i metalową obudowę i całkiem oryginalnie wykonaną pokrywę baterii.

 

xiaomi redmi 3

 

Niestety nie można mówić o konkretnej specyfikacji technicznej. Jakiś czas temu jednak do TENAA trafiło urządzenie Xiaomi, które być może było właśnie Redmi 3. Jeśli tak, będziemy mieć tutaj do czynienia z 5 calowym smartfonem z ekranem HD, pracującym na ośmiordzeniowym procesorze taktowanym zegarem 1,5 GHz wspieranym przez 2 GB RAM, z pamięcią wewnętrzną 16 GB. Ponadto zestaw aparatów 13/5 megapikseli oraz Androida Lollipop w wersji 5.1.1.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.