Huawei Mate 8 sprzedaje się jak świeże bułeczki. A może być jeszcze lepiej

Newsy

huawei-mate-8-hands-on-8

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Najnowszy flagowiec ze stajni Huawei, model Mate 8 trafił do sklepów dopiero w tym miesiącu, a już wzbudza zazdrość w oczach konkurencji. Według najnowszych raportów wyniki sprzedaży są genialne, co w sumie nie dziwi.

 

Według informacji, które przekazał CEO Huawei – Yu Chengdong, Mate 8 sprzedał się w ciągu kilku dni tego roku w ilości miliona sztuk. Pamiętajmy oczywiście, że mamy do czynienia z flagowcem, tak więc przeszkodą jest w wielu przypadkach cena oraz fakt, że w chwili obecnej jest on dostępny z oficjalnej dystrybucji tylko w Chinach. Co ciekawe, Chińczycy planują sprzedawać milion sztuk swojego najnowszego modelu.. miesięcznie. Trzeba powiedzieć, że są to ambitne plany.

 

Warto także odnotować, że Huawei Mate 8 dopiero zadebiutuje na międzynarodowym rynku. Jeśli więc powtórzy sukces z rodzimego kraju, to może być tylko lepiej.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x