samsung-gear-s2

Samsung Gear S2 jest smartwatchem niemalże idealny. Posiada wszystkie pożądane przez użytkowników cechy zewnętrzne objawiające się estetyką oraz jakością wykonania, jak i oferuje mnogą funkcjonalność w aspekcie oprogramowania. Jednak dodając do niego tę jedną aplikację sprawimy, że smartwatch uzyska kolejne gwiazdki, nawet poza skalą oceniania.

 

Samsung Galaxy Gear S2 nie jest kolejnym smartwatchem działającym na platformie Android Wear. Samsung postanowił wyposażyć go w Tizen, a więc swój własny, autorski system. Mimo tej decyzji urządzenie na rynku zostało ciepło przyjęte, a jego funkcjonalność doceniona. Jednak zawsze można doszukiwać się jakiegoś braku. A kiedy się go znajdzie można go szybko wypełnić.

 

gear s2 qwerty

 

Gear S2 nie posiada na starcie klawiatury QWERTY. Od czego jednak są sklepy i zewnętrzne aplikacje? Wystarczy zaopatrzyć się w Agile Keyboard kosztującą zaledwie 0,90 dolara. Ta aplikacja dostarczy nam w pełni samsungowym stylu klawiaturę, która nie tylko oferuje układ QWERTY, ale również wspiera emoji.

 

Mała zmiana, a cieszy. Samsung Galaxy Gear S2 zyskuje pewnie kolejnych zwolenników.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.