samsung galaxy s7 przedni panel frontowy

 

Od razu uprzedzam, że ten wpis już w tytule jest ironiczny, gdyż bardzo mnie zaciekawiło podejście Internautów do poszczególnych plotek dotyczących nadchodzącego flagowego smartfonu Samsunga jakim niewątpliwie będzie Galaxy S7. Co ciekawe, w tej kwestii Polacy wolą odsunąć się od wydawania opinii i cierpliwie czekać na oficjalną premierę.

 

Patrząc na ogrom informacji jakie pojawiły się w ciągu ostatnich kilku dni dotyczących tego modelu to sam się nie dziwię. Jednak do Sieci przedostał się frontowy panel, który najprawdopodobniej będzie montowany w Galaxy S7. Jak zareagowali na tę wiadomość Internauci? Poszukiwanie zmian w stosunku do poprzednich plotek, a także samego poprzednika i wielkie oburzenie, że zmiany, które miały być będą…. mniejsze. O ile w ogóle się pojawią, gdyż Samsung wyraźnie chce ujednolicić design swoich urządzeń, a drastyczna zmiana wyglądu flagowca z pewnością by to przekreśliła. W takim razie wiele zagranicznych portali postanowiło zestawić zebrane dotychczas przecieki i wyszło coś takiego:

 

samsung galaxy s7 przedni panel frontowy dakadsjk

 

No cóż, dla mnie to wciąż jeden i ten sam model, w którym rozmieszczenie poszczególnych czujników nie ma dla mnie większego znaczenia. Co prawda informacja jak bardzo kwadratowy czy też zaokrąglony będzie fizyczny przycisk „Home” i tym samym czytnik linii papilarnych przykuwa większą uwagę, ale też uważam, że nie jest to powód do tworzenia ogromnych dyskusji. Fakt, też kiedyś lubiłem czepiać się szczegółów, ale w tej kwestii uważam to już za przesadę. Chyba, że Wy mi wyjaśnicie gdzie tu tkwi większy sens?

 

 

PS. Tekst powstał poprzez śledzenie zagranicznych portali, na których został poruszony temat domniemanego przedniego panelu Galaxy S7 – patrząc na wpisy zamieszczane u nas wyraźnie da się odczuć, że nie czekacie na ten model tak jak za granicą. Stąd ostatnie zdanie w pierwszym akapicie.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.