ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wygląda na to, że Huawei Honor 7 Plus wkupi się w nasze łaski

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Honor-7-Announced

Wyprodukowanie Honor 7 było dobrą decyzją dokonaną przez Huawei. Smartfon przyjął się bardzo ciepło, a recenzje na jego temat są pochlebne. To samo mówią użytkownicy. Sytuacja jest więc jasna: sukces. Nic więc dziwnego, że coraz więcej słyszy się o ulepszonej wersji tego modelu. I prawdopodobnie to właśnie ona wylądowała teraz w TENAA.

Huawei KIW-AL20. Takim oto symbolem oznaczono intrygujący model, jaki wylądował w TENAA. Sądząc jednak po wcześniejszych doniesieniach oraz przyglądając się rozmiarowi ekranu – 5,5 cala, czyli tyle ile wersja Plus miała posiadać, możemy stwierdzić, że to właśnie ona jest coraz bliżej wylądowania na rynku. A co w środku? Oczywiście nowy Kirin 950, czyli osiem rdzeni taktowanych zegarem 1,5 GHz, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej rozszerzalnej przy pomocy karty microSD do 128 GB.

Aparaty to zestaw 13 megapikselowej matrycy umieszczonej z tyłu urządzenia oraz 5 megapikselowej znajdującej się na froncie. KIW-Al20 posiada również skaner linii papilarnych oraz Androida Lollipop w wersji 5.1.1. Smartfon będzie dostępny w kolorze złotym, srebrnym oraz szarym.

Nie ma jedno 100% pewności, że jest to na pewno Honor 7 Plus. Wygląda to jednak obiecująco. Pokrywa baterii sprawia wrażenie szczotkowanego aluminium, czego nie widzieliśmy w podstawowej wersji Honora. Również skaner linii papilarnych został przesunięty nieco niżej. Huawei KIW-AL20 wygląda na półkę „premium” bez dwóch zdań, przy odpowiedniej cenie Huawei po raz kolejny będzie liczył zyski.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy