Prezentacja HTC One X9 może odbyć się już w te święta

Aplikacje

New-pictures-of-the-HTC-One-X9-are-discovered-in-China.jpg

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Kilka miesięcy temu usłyszeliśmy o nowym smartfonie ze stajni HTC – modelu One X9. Kolejne plotki donosiły, że będziemy mieli tym razem do czynienia z prawdziwym flagowcem. Snapdragon 820, 4 GB RAM, ekran QHD, kamera 13 MP, bateria 3000 mAh – taką specyfikacje potwierdzało coraz więcej serwisów, ale o premierze nie usłyszeliśmy żadnej wzmianki, aż do teraz. Bardzo możliwe jest bowiem, że HTC One X9 zobaczymy już w te święta.

 

HTC-teaser-One-X9-possibly-1

 

Na oficjalnym profilu HTC pojawiły się „reklamówki” z podpisem „Marry X-Max„, oraz podobizną właśnie spodziewanego One X9. Wydaje się więc jasne, że HTC coś knuje, ale czy będzie to premiera? Co do tego są pewne wątpliwości, ponieważ nikt nie spodziewał się prezentacji właśnie w wigilię.

 

New-pictures-of-the-HTC-One-X9-are-discovered-in-China.jpg

 

Dochodzą więc kolejne zagadki przed premierą kolejnego flagowca od HTC. Jaka będzie cena, dostępność oraz data premiery. Ta ostatnia może rozwiązać się już jutro.. choć nie musi. W każdym razie byłaby to miła niespodzianka pod choinkę.

 

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x