Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

System Android pojawia się w coraz większej i większej liczbie nowych urządzeń mobilnych. Coraz większa liczba firm zaczyna się też zwrcać się w stronę Google OS. Jednym z najnowszych przykładów potwierdzających tą tendencję jest tablet firmy Notion Ink. Zaprezentowali oni podczas MWC w Barcelonie urządzenie o nazwie Adam.

Jest on wciąż na etapie budowy, ale pokazany prototyp ukazuje nam kilka szczegółów specyfikacji. Będzie posiadał chip NVIDIA Tegra, obsługę Flasha i obrotową 3.2MP kamerę do rozmów wideo. Z innych ciekawostek; ekran 10.1 cala o rozdzielczości 1024×600, Dual Core procesor ARM A9, możliwość odtwarzania filmów 1080p HD i tryb kolorowy lub czarno-biały do czytania.  Całość musimy uzupełnić jeszcze trzema gniazdami USB, wyjściem HDMI, GPS, akcelerometrem i WiFi, a wszystko o wadze ok 0,7 kg.

{youtube}zy9fPc1yGSU{/youtube}
Bartosz Korman