Notion Ink Adam – tablet z NVIDIA Tegra i HD

Newsy

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

System Android pojawia się w coraz większej i większej liczbie nowych urządzeń mobilnych. Coraz większa liczba firm zaczyna się też zwrcać się w stronę Google OS. Jednym z najnowszych przykładów potwierdzających tą tendencję jest tablet firmy Notion Ink. Zaprezentowali oni podczas MWC w Barcelonie urządzenie o nazwie Adam.

Jest on wciąż na etapie budowy, ale pokazany prototyp ukazuje nam kilka szczegółów specyfikacji. Będzie posiadał chip NVIDIA Tegra, obsługę Flasha i obrotową 3.2MP kamerę do rozmów wideo. Z innych ciekawostek; ekran 10.1 cala o rozdzielczości 1024×600, Dual Core procesor ARM A9, możliwość odtwarzania filmów 1080p HD i tryb kolorowy lub czarno-biały do czytania.  Całość musimy uzupełnić jeszcze trzema gniazdami USB, wyjściem HDMI, GPS, akcelerometrem i WiFi, a wszystko o wadze ok 0,7 kg.

{youtube}zy9fPc1yGSU{/youtube}


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x