ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

YouTube z nowymi funkcjami, ale nadal brak tej najważniejszej

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
youtube

 
YouTube to chyba jedna z popularniejszych aplikacji na smartfony, preinstalowana na wielu urządzeniach. Przeszła już ona kilka aktualizacji i niewielkich metamorfoz. Jak wszystkie programy nie jest bez wad. Wśród ponad 8 mln głosów w Google Play, aplikacja zdobyła średnią ocenę na poziomie 4,1. Cóż, zawsze mogłoby być lepiej.
 
I będzie. Nadchodzi kolejna łatka do mobilnego YouTube’a. Pan Sundar Pichai ujawnił szczegóły dotyczące następnego update’u. Możemy się spodziewać dwóch nowych funkcji związanych z trybem offline. Pierwsza z nich dotyczy opcji, która jest już dostępna w Indiach, dzięki której ustawimy czas pobierania wideo w tle, przez co będziemy mogli je obejrzeć później. Ma to pomóc użytkownikom w zarządzaniu swoim pakietem danych. Drugie ulepszenie pojawi się w przycisku pauzy. Film nadal będzie się buforował, nawet po dotknięciu wspomnianego guzika na ekranie. Dodatkowo pojawi się powiadomienie, gdy proces ten dojdzie do 100%.
 
Kiedy dokładnie wyjdzie aktualizacja? Póki co nie wiadomo. Niestety wciąż nie zobaczymy możliwości odtwarzania dźwięku audio w tle. Czekam na tą funkcję z niecierpliwością, ponieważ czasami chcę czegoś wysłuchać, gdy robię inne rzeczy na telefonie, a YouTube stopuje wtedy fonię i wizję.
 
źródło: androidauthority

Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Sprawdź najnowsze wpisy