facebook moments aplikacja program zdjecia

 

Facebook jest dzisiaj taką potęgą, że bez problemu może pozwalać sobie na duże zmiany, które niekoniecznie mogą spodobać się użytkownikom. Takim ruchem było wymuszenie korzystania z Messengera jako osobnej aplikacji. Tym razem jest podobnie, jedna z funkcji niedługo zniknie z głównego programu.

 

Często robicie zdjęcia smartfonem i wrzucacie je na Facebooka? W takim razie dobrze Wam jest znany folder „Zdjęcia z telefonu”. Dodawanie również nie było trudne, ale to się teoretycznie zmieni. Pojawi się aplikacja „Moments, która tak naprawdę jest już dostępna dla wielu krajów i tym samym jest bardzo popularna, ale u nas jeszcze jej nie możemy pobrać. Tak oto właśnie ten program będziemy wykorzystywać do synchronizacji zdjęć na telefonie, przeglądania ich na Facebooku i ogólnie zarządzania nimi. W takim razie wszelkie fotografie będą dostępne z poziomu „Moments” i co prawda nie jest to tak drastyczna zmiana jak w przypadku Messengera, ale pamiętajmy, że to kolejna aplikacja, która będzie zajmować miejsce na mobilnych urządzeniach.

 

Kiedy całość wejdzie w życie? W Stanach Zjednoczonych już 10 stycznia. U nas, póki co, niewiele się na ten temat mówi toteż miejmy nadzieję, że Facebook o nas zapomni.

 

 

źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.