ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Co oznacza 6 cali dla Samsunga? Galaxy A9 na tle młodszego brata

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
Galaxy-A7-2016

Wczoraj mogliśmy pokazać Wam przedpremierowo Galaxy A9, a więc największego z najnowszej serii Samsunga. Metalowe urządzenia od Koreańczyków coraz bardziej się rozrastają i właśnie ten model jest najlepszym przykładem. Jednak czy 6 cali to czasami nie za dużo?

Odpowiedź n to pytanie przyszła szybciej niż mogłoby nam się to wydawać. Mimo że Samsung jeszcze nie pokazał Galaxy A9 to już możemy zobaczyć jak wygląda on na tle Galaxy A7 w najnowszym wydaniu:

Z pewnością nie jest to mały model. Jednak design ten sam, specyfikacja niewiele lepsza i tak oto Samsung chce rozdrabnia serię Galaxy A. Po prostu będziemy mieli do wyboru różne rozmiary wyświetlacza, a dane techniczne będą do siebie zbliżone. Oczywiście im niżej tym gorzej, co zresztą nie dziwi.

Mnie jednak coś innego zastanawia. Jak widzimy, Samsung potrafi zrobić metalowego smartfona ze slotem na kary pamięci. W takim razie czemu flagowe modele ich nie mają? Ostatnio mogliście przeczytać, że Galaxy S7 ma szansę mieć ten element, ale jak będzie w rzeczywistości to musimy jeszcze chwilę poczekać.

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy