[Film] Co oznacza 6 cali dla Samsunga? Galaxy A9 na tle młodszego brata

Newsy

Galaxy-A7-2016

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wczoraj mogliśmy pokazać Wam przedpremierowo Galaxy A9, a więc największego z najnowszej serii Samsunga. Metalowe urządzenia od Koreańczyków coraz bardziej się rozrastają i właśnie ten model jest najlepszym przykładem. Jednak czy 6 cali to czasami nie za dużo?

 

Odpowiedź n to pytanie przyszła szybciej niż mogłoby nam się to wydawać. Mimo że Samsung jeszcze nie pokazał Galaxy A9 to już możemy zobaczyć jak wygląda on na tle Galaxy A7 w najnowszym wydaniu:

 

 

Z pewnością nie jest to mały model. Jednak design ten sam, specyfikacja niewiele lepsza i tak oto Samsung chce rozdrabnia serię Galaxy A. Po prostu będziemy mieli do wyboru różne rozmiary wyświetlacza, a dane techniczne będą do siebie zbliżone. Oczywiście im niżej tym gorzej, co zresztą nie dziwi.

 

Mnie jednak coś innego zastanawia. Jak widzimy, Samsung potrafi zrobić metalowego smartfona ze slotem na kary pamięci. W takim razie czemu flagowe modele ich nie mają? Ostatnio mogliście przeczytać, że Galaxy S7 ma szansę mieć ten element, ale jak będzie w rzeczywistości to musimy jeszcze chwilę poczekać.

 

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x