S7-Plus-01

 
Kolejny dzień i mamy dla Was kolejne informacje na temat Samsunga Galaxy S7. Wraz ze zbliżającą się premierą, która ma mieć miejsce 21 lutego, więcej wiemy na temat jednego z najbardziej oczekiwanych smartfonów nadchodzącego roku. Smartfon zostanie pokazany podczas wydarzenia o nazwie „Samsung Galaxy Unpacked”, na którym firma prezentuje swoje najnowsze urządzenia mobilne.
 
Wczorajsze informacje potwierdzają wcześniejsze przecieki, wskazujące na to, iż w modelu Galaxy S7 pojawi się slot na microSD. Brak takiego udogodnienia był jednym z głównych zarzutów fanów wobec producenta w Galaxy S6. Ponadto dowiadujemy się, że w urządzeniu zagości technologia podobna do 3D Touch zastosowanego w iPhone’ach. Dodatkowo będziemy mogli również w końcu korzystać z portu USB-C. To samo źródło informuje, że aparat z tyłu urządzenia nie będzie już posiadał „garba”, a z przodu telefonu zobaczymy skaner tęczówki oka. Do tego należy dodać takie parametry jak: procesor Exynos 8890 lub Snapdragon 820, 4 GB RAM, czytnik linii papilarnych i kamera, która ma robić lepsze zdjęcia w słabym oświetleniu. Otrzymujemy zatem w teorii urządzenie godne flagowca.
 
Ciekawe tylko jak będzie wyglądało oprogramowanie dla skanera tęczówki oka i 3D Touch. Oby Koreańczycy nie przedobrzyli. Mam nadzieję, że TouchWiz ulegnie dalszemu uszczupleniu.
 
źródło: sammobile, phonearena
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.