League of Legends

 
Ilość komunikatorów dostępnych w Google Play jest duża. Użytkownicy mają wybór – od najpopularniejszego Facebook Messengera do np. niszowego Yahoo Messengera lub bardzo prywatnego Path Talk. Wybór odpowiedniej aplikacji z pewnością zależy również od naszych upodobań, znajomych, którzy ich używają lub od naszego…hobby.
 
Jeśli ktoś z Was gra w League of Legends to z pewnością ucieszy się z informacji, że w związku z nowym sezonem w 2016 roku, ukaże się oficjalna aplikacja od Riot Games! Oto co możemy przeczytać w związku z tym na stronie gry:
 
Granie w League of Legends z przyjaciółmi jest lepsze, niezależnie od tego, czy razem, świętujecie pentakille i wygrane w seriach promocyjnych, czy cierpicie głupio przegraną grę, która przerwała serię zwycięstw. W związku z tym, na sezon 2016 dodajemy trzy nowe funkcje, które pomogą wam budować i dołączać do społeczności podobnie myślących graczy, ułatwią grę wspólnie z przyjaciółmi i dadzą możliwość pozostanie w kontakcie dzięki nowej aplikacji czatu dla iOS i Androida.
 
Kluby, Grupy i Ligowa aplikacja Znajomi to te trzy nowe funkcje. Ich oficjalna premiera będzie miała miejsce na początku przyszłego roku, ale będziemy je rozbudowywali i pracowali nad nimi w trakcie całego sezonu 2016.

 
Robocza nazwa aplikacji to: League of Legends – Znajomi. Dzięki niej będzie można zapraszać kolegów do gry zanim włączą komputer! Ponadto wszelkie wiadomości będą zsynchronizowane na wszystkich urządzeniach. Jeżeli należycie do 5-osobowej drużyny, to łatwiej Wam się będzie dogadać, co do terminu rozgrywek, z uwagi na wyskakujące powiadomienia.
 
źródło: Riot Games
Sony Xperia Z5 Compact na wyprzedaży!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.