Facebook pozwoli dodawać komentarze BEZ połączenia z internetem

Aplikacje

facebook-logo-aplikacja

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Facebook właśnie zapowiedział, że planuje wprowadzić do swojego serwisu bardzo pożyteczną funkcję. Chyba każdemu zdarzyło się w trakcie korzystania z Facebooka stracić połączenie z internetem. Jeśli teraz spotka Cię coś takiego, a akurat pisałeś komentarz, to Twój cenny czas nie pójdzie na marne – Facebook przyjdzie z pomocą.

 

Facebook zapowiada, że już niedługo będziecie mogli dodawać komentarze także w trybie offline. Jak możecie się domyślić, takie komentarze trafią na portal w momencie gdy połączymy się z siecią. W przyszłości podobną opcję mają zyskać także inne parametry serwisu.

 

Facebook nie poinformował kiedy dokładnie aktualizacja zawita na nasze urządzenia, ale spodziewamy się, że nastąpi to już w najbliższym czasie – tak przynajmniej donoszą źródła.

 

Źródło: facebook, gsmarena,

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x