[Film] Sony ma problem z czytnikami linii papilarnych – Xperia Z5 Premium nie jest wyjątkiem

Newsy

sony xperia z5 premium compact czytnik linii papilarnych skaner dermatoglifow

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Czytniki linii papilarnych już na dobre zadomowiły się w topowych urządzeniach. Niegdyś głównie Samsung i Apple mogli chwalić się tym elementem, a dzisiaj to już właściwie standard. Jednak skaner skanerowi nie równy, a Sony jest tego idealnym przykładem. Zaprezentowane razem z serią Xperia Z5, czytniki linii papilarnych mogłyby być lepsze.

 

Moje recenzję flagowego modelu Xperia Z5, jak i odmiany Compact to potwierdzają. Jednak co z odmianą Premium? Niestety jeszcze w Polsce nie jest dostępna do testów, ale jeśli się to zmieni to z pewnością możliwie najszybciej przedstawimy Wam nasze wrażenia związane z tym smartfonem. Mimo wszystko wróćmy do samego czytnika linii papilarnych. Zobaczcie, co sądzą o nim za granicą:

 

 

Słaba ocena, bardzo słaba – reakcja jest kiepska, a więc sprawa jest prosta. Cała seria Xperia Z5 ma problemy z czytnikiem linii papilarnych. Rzadko rozpoznawany jest nasz palec, ale jeśli już to się uda to smartfon odblokowywany jest szybko.

 

Również wiele osób ma wątpliwości czy umieszczenie tego elementu na prawej krawędzi jest odpowiednie. Narzekają na to szczególnie osoby leworęczne, ale to akurat nie jest duży problem, gdyż wszystkie palce reagują tak samo. W takim razie czekamy na poważną aktualizację związaną z czytnikiem linii papilarnych lub po prostu Androida 6.0 Marshmallow.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x