Huawei Honor 5X Plus

 
Już niedługo Huawei pokaże światu model Mate 8, a tymczasem w Internecie pojawiły się informacje dotyczące innego produktu o nazwie Honor 5X Plus. Można śmiało stwierdzić, że z taką specyfikacją, urządzenie może konkurować z zaprezentowanym kilkadziesiąt godzin temu Xiaomi Redmi Note 3.
 
Jakich parametrów możemy się zatem spodziewać? W smartfonie znajdzie się prawdopodobnie 5,2-calowy ekran o rozdzielczości 1080p. Telefon napędzany będzie ośmiordzeniowym procesorem HiSilicon Kirin 935 o taktowaniu 2,2 GHz oraz 3 GB RAM. Ponadto można oczekiwać 64 GB pamięci wewnętrznej, aparatu 13 MP z tyłu oraz 8 MP z przodu (obydwa będą zdolne nagrywać filmy w 1080p). Dodatkowych informacji na temat sensorów (np. czytnik linii papilarnych) w wynikach testu zabrakło.
 
Huawei Honor 5X Plus
 
Z takimi podzespołami walka chińskich producentów stanie się jeszcze ciekawsza. Spekuluje się, że urządzenie zostanie pokazane w grudniu, aczkolwiek termin ten nie został potwierdzony przez Huawei.
 
źródło: gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.