Kolejna wtopa Google! Nexus 5X ma problemy z panelem dotykowym

Newsy

nexus 5x

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wygląda na to, że to nie koniec problemów Nexusa 5X. Coraz więcej użytkowników skarży się na następną irytującą przypadłość związaną z ich smartfonem. O co chodzi tym razem? Kolejni posiadacze 5X skarżą się na brak odpowiedzi panelu dotykowego podczas ładowania smartfona.

 

Ta przypadłość Nexusa 5X została szerzej omówiona przez Simona Mellinsa, który opisał cały problem na Reddicie oraz na forum supportowym Google. Problem pojawia się gdy smartfon jest podłączony do oryginalnej ładowarki, którą dostajemy razem z urządzeniem. Użytkownicy skarżą się, że ich smartfony dziwnie się zachowują podczas ładowania – działają z opóźnieniem, nieprawidłowo odczytują ruchy palca i tym podobne. Zdarzają się też przypadki, kiedy wyświetlacz po prostu zaczyna „wariować”, co zupełnie odbiera przyjemność korzystania z urządzenia.

 

Na forum XDA-Developers przypadłość potwierdziło już 27 użytkowników. Co ważne, niektórzy informują, że ich smartfony w ogóle nie odpowiadają po podłączeniu do ładowarki. Ciekawostką jest też fakt, że przypadłość ta ma miejsce tylko przy użyciu oryginalnej ładowarki. Powstały więc już daleko idące spekulacje mówiące o tym, że LG i Google wiedzieli o wadzie, a urządzenia produkowane począwszy od listopada są już pozbawione powyższych usterek.
 

Źródło: xda-developers, androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x