Aktualizacja Google Fit sprawia, iż aplikacja jest lepsza od Endomondo?

Aplikacje

Google Fit

 
Jeśli nie korzystacie z Google Fit, to możliwe, że ta aktualizacja Was do tego zachęci. Długo oczekiwany update został wydany w tym tygodniu. Spójrzmy na to, co się zmieniło.
 
Google Fit
 
Pierwszą nowością jest powrót możliwości dodania aktywności fizycznej, która zniknęła w poprzedniej wersji. Pojawił się nowy czerwony guzik, który ma ułatwić sprawę. Jest on zawsze z nami, nawet gdy będziemy przewijać stronę. Kolejnym dodatkiem, jest „licznik aktywności”. Wystarczy wybrać co chcemy robić i wcisnąć start. Jeśli zamierzamy ćwiczyć jogę, smartfon policzy czas, a także ilość spalonych kalorii. Jeżeli natomiast wolimy biegać lub wchodzić po schodach, akcelerometr i GPS zmierzą nam ilość kroków, przebyty dystans, tempo, a także być może i więcej. Gdy skończymy nasze ćwiczenia, naciskamy guzik stop i wyświetli nam się podsumowanie.
 
Google Fit
 
Ponadto Google Fit zaczyna używać Map Google wraz z nowym działem do biegania. Ustaw aktywność na bieganie i wyrusz w swoją ulubioną trasę. Gdy skończysz, ukaże Ci się przebyta droga na mapie, czas, prędkość, tempo i ilość spalonych kalorii. Ponadto możemy sprawdzić zestawienia i wykresy dotyczące pokonanych wzniesień.
 
Z mniejszych udogodnień – istnieje opcja ustawienia powiadomienia zawsze na górze na zablokowanym ekranie. Dodatkowo podczas ćwiczeń, możemy otrzymać informację, jak dalekie są nasze postępy.
 
źródło: androidpolice, Google Play

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x