ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Poznaliśmy akcesoria dla Samsunga Galaxy S7 (Edge) – czy ktokolwiek korzysta jeszcze z fizycznej klawiatury?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy keyboard klawiatura fizyczna

Coraz mniej czasu dzieli nas od premiery kolejnego flagowego smartfonu Samsunga, który ponownie będzie chciał wspiąć się na szczyt. Po nieciekawie przyjętym Galaxy S6, Koreańczycy z pewnością muszą się zrehabilitować. Niemniej jednak równie ważne, co samo urządzenie, są też dodatki, które oferuje producent dla tego konkretnego modelu.

SamMobile dotarło do listy akcesoriów, a raczej spisu „etui”, które będziemy mogli nałożyć na obudowę Galaxy S7. Punktów co prawda jest mało i z pewnością będzie ich więcej, ale wśród nich znalazł się dodatek zaprezentowany razem z Galaxy Note 5 oraz S6 Edge+. W takim razie, nie przedłużając, oto wspomniana lista:

  • Glitter Cover (błyszczące etui);
  • S View Cover;
  • Clear Cover;
  • Keyboard Cover.

Pierwsze trzy punkty zapewne nie są Wam obce, gdyż dostępne były już w przypadku obecnego flagowego smartfonu Samsunga. Jednak Koreańczycy postanowili, że dadzą także fizyczną klawiaturę QWERTY, którą możecie podziwiać na początku newsa. Pojawia się pytanie, po co? Czy rzeczywiście konieczność wciskania klawiszy na tej samej powierzchni jest o wiele wygodniejsze? Z pewnością ułatwia to – po przyzwyczajeniu – „pisanie w ciemno”, ale na dłuższą metę ma to sens?

Osobiście uważam, że Samsung powinien również zmienić design tej klawiatury, co też potwierdzają Wasze komentarze. Mimo wszystko, jestem ciekawy czy bylibyście chętni kupić takie akcesorium?

Sprawdź najnowsze wpisy