oneplus one cyanogenmod

Zakładam, że znany Wam jest CyanogenMod. Być może sami z niego korzystacie, być może czytaliście, że zostaje on już wgrywany w flagowych telefonach marek takich jak OnePlus czy ZUK. Najważniejszą rzeczą jest jednak wnętrze, jakie oferuje nam system. A konkretnie jego aplikacje, których może brakować w samodzielnie wgranych CyanogenModach. Od dziś możecie je wszystkie pobrać.

 

Preinstalowane aplikacje, jakie znajdują się w wersji Cyanogen OS nie zawsze znajdują się w edycjach zmodowanych dla poszczególnych smartfonów. Specjalnie z tego powodu producent stworzył paczkę, dzięki której szybko uzupełnimy braki aplikacji. Cyanogen Apps Package (C-Apps) załatwi to wszystko za nas.

 

Warto zaznaczyć, że do uruchomienia paczki potrzebne nam jest urządzenia działające na ostatniej wersji CM 12.1. W innym razie, aplikacje mogą nie działać poprawnie. A jakie dokładnie?

 

  • AudioFX – dostarcza 24-bitowy dźwięk wysokiej, bezstratnej jakości z podbiciem basu, efektem surround oraz 13 predefiniowanych konfiguracji
  • Theme Chooser & Theme Store – coś idealnego dla wszystkich estetów, dzięki tym aplikacjom szybko zmienicie wygląda swojego smartfona na dowolnie wybrany inny (być może stylizowany na iPhone, Samsunga bądź LG?)
  • Dialer z Truecaller – po prostu dialer z funkcją identyfikacją i blokowaniem niechcianych połączeń
  • Email Powered by Boxer – wszystkie konta email w jednym miejscu
  • Galeria
  • Cyanogen Account

Jeśli zauważyliście, że Wasz smartfon pozbawiony jest tych programów i chcielibyście go o niego uzupełnić wystarczy kliknąć tutaj, by pobrać paczkę.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.