ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

3RDi – czyli najśmieszniej wyglądająca opaska świata

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
3rdi

Nie mam pojęcia czym kierowali się producenci, kiedy  tworzyli to urządzenie, ale trzeba przyznać – efekt jest powalający. Na rynku próżno szukać inteligentnych gadżetów, które można założyć na głowę. Poza Google Glass nie ma zbytnio produktów, które oferowałyby podobną funkcjonalność co wspomniane wyżej Google Glass. Przed szereg wyszła firma 3RDiTEK, i chociaż funkcjonalnością ich opaska nie grzeszy, to rozgłos zyska na pewno ze względu na swój śmieszny wygląd.

Opaska 3RDi jest reklamowana jako „trzecie oko”, i spełnia stosunkowo prostą funkcję – ma nam służyć do robienia zdjęć i nagrywania filmów. Jak z tego korzystać? Producent postawił na prostotę. Kiedy chcemy nakręcić film – przesuwamy po boku opaski palcem, natomiast gdy chcemy zrobić zdjęcie to opaskę wystarczy tylko dotknąć.  Jest to na pewno przydatny gadżet, ale nie wiem jak Wy, ale ja bym tego na siebie nie założył.

3rdi

Za pośrednictwem srewisu Indiegogo trwa zbiórka funduszy na rozpoczęcie produkcji. Producent zakłada, że opaska wejdzie na stałe do sprzedaży w czwartym kwartale 2016 roku, więc minie trochę czasu zanim pierwsi śmiałkowie dostaną możliwość zakupu. Same urządzenie zostało wycenione na 194 dolary. I jak, zainteresowani?

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy