Na pewno każdy z Was, słyszał o wielkim wycieku informacji z HTC, które miało miejsce w grudniu 2009. Poznaliśmy wtedy całe portfolio firmy na połowy bieżącego roku. Niewątpliwie gwiazdą tego zestawienia jest HTC Bravo – posiada on bezkonkurencyjną specyfikację.
Jeśli myślisz, że Nexus One to już szczyt możliwości, możesz czuć się zawiedziony. HTC Bravo to ulepszona wersja N1 posiadająca dodatkowo możliwość nagrywania filmów 720p. W standardzie znajdzie się także interfejs HTC Sense oraz optyczny trackpad zamiast tradycyjnego trackballa.

Jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom, HTC Bravo trafi do T-Mobile i będzie można go dostać za darmo w umowie za 35 funtów.

htc-bravo

Na koniec przypomnijmy jeszcze cechy tego modelu, dzięki którym na jego punkcie być może świat oszaleje. HTC Bravo może pochwalić się wielkim 3.7 calowym ekranem WVGA w technologii AMOLED, 512MB RAMu i ROMu, wejściem słuchawkowym jack 3.5mm oraz szybkim procesorem Qualcomm Snapdragon QSD8250 o taktowaniu 1GHz.
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).