HTC One X+ już oficjalnie

Newsy

htc-one-xlede
O planach HTC dotyczących wprowadzenia do sprzedaży odświeżonej wersji One X słyszeliśmy już od jakiegoś czasu. Dziś oficjalnie zaprezentowano HTC One X+, którego sklepowa premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu.

Nowy model nie różni się aż tak bardzo względem swojego poprzednika, a wprowadzone modyfikacje należy uznać za miłe usprawnienia. Najważniejszą zmianą jest zastosowanie nowej wersji czterordzeniowego układu NVIDIA Tegra 3, którego taktowanie wynosi teraz 1,7 GHz. Istotne jest też wprowadzenie większej baterii, której pojemność wynosi teraz 2100 mAh. HTC One X+ posiada też 64 GB wbudowanej pamięci, podczas gdy jego poprzednik mógł się pochwalić 32 GB. Smartfon będzie dostępny wyłącznie w czarnej wersji kolorystycznej, a do sprzedaży trafi wyposażony w Androida 4.1 Jelly Bean oraz nakładkę Sense 4+.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Jak sądzicie, czy wypuszczenie następcy One X po zaledwie kilku miesiącach od jego premiery to błąd, cy też dobra decyzja, która pozwoli HTC konkurować z nową falą czterordzeniowych smartfonów, z LG Optimus G na czele? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x