htc-one-xlede
O planach HTC dotyczących wprowadzenia do sprzedaży odświeżonej wersji One X słyszeliśmy już od jakiegoś czasu. Dziś oficjalnie zaprezentowano HTC One X+, którego sklepowa premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu.

Nowy model nie różni się aż tak bardzo względem swojego poprzednika, a wprowadzone modyfikacje należy uznać za miłe usprawnienia. Najważniejszą zmianą jest zastosowanie nowej wersji czterordzeniowego układu NVIDIA Tegra 3, którego taktowanie wynosi teraz 1,7 GHz. Istotne jest też wprowadzenie większej baterii, której pojemność wynosi teraz 2100 mAh. HTC One X+ posiada też 64 GB wbudowanej pamięci, podczas gdy jego poprzednik mógł się pochwalić 32 GB. Smartfon będzie dostępny wyłącznie w czarnej wersji kolorystycznej, a do sprzedaży trafi wyposażony w Androida 4.1 Jelly Bean oraz nakładkę Sense 4+.

Jak sądzicie, czy wypuszczenie następcy One X po zaledwie kilku miesiącach od jego premiery to błąd, cy też dobra decyzja, która pozwoli HTC konkurować z nową falą czterordzeniowych smartfonów, z LG Optimus G na czele? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

źródło: engadget.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski