asus-transformer-prime-2

 

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że ASUS wydał aktualizację do Androida JellyBean dla Transformera Prime w Szwecji. Okazuje się, iż „żelki” dla tego tabletu dotarły już również do Polski, o czym informują pierwsi użytkownicy. Informację o dostępności najnowszego Androida można uzyskać po sprawdzeniu odpowiedniej opcji w ustawieniach urządzenia, czasem jednak nawet bez tej operacji zostaje wyświetlone specjalne powiadomienie.

Przypomnijmy, że JellyBean w tablecie napędzanym Tegrą 3 usunie funkcję WiFi Direct, a sam Android 4.1 nie wspiera oficjalnie Adobe Flash – wtyczkę trzeba pobrać samodzielnie ze strony jej deweloperów. Jednak te braki powinien wszystkim osłodzić szybki interfejs z „Project Butter” oraz cała gama usprawnień jakie wnosi nowa wersja Zielonego Systemu.

A zatem – zapraszamy do sprawdzania dostępności nowego oprogramowania i zwiększania statystyki JellyBean w kontekście jego udziału w rynku!

Źródło: tabletowo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.