JellyBean dla Transformera Prime także w Polsce

Newsy

asus-transformer-prime-2

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że ASUS wydał aktualizację do Androida JellyBean dla Transformera Prime w Szwecji. Okazuje się, iż „żelki” dla tego tabletu dotarły już również do Polski, o czym informują pierwsi użytkownicy. Informację o dostępności najnowszego Androida można uzyskać po sprawdzeniu odpowiedniej opcji w ustawieniach urządzenia, czasem jednak nawet bez tej operacji zostaje wyświetlone specjalne powiadomienie.

Przypomnijmy, że JellyBean w tablecie napędzanym Tegrą 3 usunie funkcję WiFi Direct, a sam Android 4.1 nie wspiera oficjalnie Adobe Flash – wtyczkę trzeba pobrać samodzielnie ze strony jej deweloperów. Jednak te braki powinien wszystkim osłodzić szybki interfejs z „Project Butter” oraz cała gama usprawnień jakie wnosi nowa wersja Zielonego Systemu.

A zatem – zapraszamy do sprawdzania dostępności nowego oprogramowania i zwiększania statystyki JellyBean w kontekście jego udziału w rynku!

Źródło: tabletowo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x