ACHO-C906T-Android-4

Niektóre niezbyt znajomo brzmiące nazwy tabletów kryją całkiem pokaźną specyfikacje techniczną. Dobrym przykładem jest zupełnie obcy nawet geekom tablet ACHO C906T.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Pod maską tego urządzenia znajdziemy m.in., dwurdzeniowy procesor Rockchip 3066 o wysokim zegarze 1,6 GHz, GPU Mali-400 MP4, 1 GB RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci. Model ten wyposażony jest w ekran o wielkości 9,7 cala o rozdzielczości 1024×768 pikseli. Oprócz wymienionych wyżej frykasów znajdziemy w nim również aparat 5Mpx i kamerkę 2 Mpx, slot kart microSD, zlącze miniUSB z funkcją Host, wsparcie dla filmów FullHD, WiFi, wsparcie dla zewnętrznych modemów 3G i baterię 7600 mAh. Urządzenie pracuje na Androidzie 4.0, ma aluminiową obudowę i kosztuje 199 USD.

acho_c906t_tablet_pc-2

Uważacie że warte jest ono swojej ceny?

Źródło: techfresh

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.