ACHO-C906T-Android-4

Niektóre niezbyt znajomo brzmiące nazwy tabletów kryją całkiem pokaźną specyfikacje techniczną. Dobrym przykładem jest zupełnie obcy nawet geekom tablet ACHO C906T.

Pod maską tego urządzenia znajdziemy m.in., dwurdzeniowy procesor Rockchip 3066 o wysokim zegarze 1,6 GHz, GPU Mali-400 MP4, 1 GB RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci. Model ten wyposażony jest w ekran o wielkości 9,7 cala o rozdzielczości 1024×768 pikseli. Oprócz wymienionych wyżej frykasów znajdziemy w nim również aparat 5Mpx i kamerkę 2 Mpx, slot kart microSD, zlącze miniUSB z funkcją Host, wsparcie dla filmów FullHD, WiFi, wsparcie dla zewnętrznych modemów 3G i baterię 7600 mAh. Urządzenie pracuje na Androidzie 4.0, ma aluminiową obudowę i kosztuje 199 USD.

acho_c906t_tablet_pc-2

Uważacie że warte jest ono swojej ceny?

Źródło: techfresh

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.