HTC postanowiło uruchomić ciekawą usługę. Jak donosi androidcentral.com osoby, które zamierzają kupić nowy smartfon z logiem HTC mogą to zrobić zyskując na tym trochę pieniędzy. Wystarczy, że posiadamy inny działający telefon, który możemy oddać koncernowi.

Na przykład za Galaxy S III 16 GB HTC daje 290 dolarów (za tą samą wersję z brandingiem A&T klient może otrzymać 300 dolarów). Za Galaxy S zaś można dostać 40 dolarów. Niestety mimo obecności na liście jakiegoś telefonu, nie zawsze można otrzymać za niego pieniądze, bo pojawia się informacja, że telefon jest za stary by go wycenić.

Niestety mimo, iż inicjatywa jest niezwykle ciekawa to program dostępny jest wyłącznie dla osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Być może w Polsce również kiedyś zostanie uruchomiona podobna promocja. A dociekliwi mogą zapoznać się z ofertą klikając w >LINK<.

Źródło: HTC

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.