„Najpotężniejszy smartfon w historii” przywdzieje metalową obudowę

Newsy

yu yutopia1

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przyzwyczailiśmy się, że producenci na wszystkie dostępne sposoby zachęcają nas do kupna swoich produktów. Nieczęsto producenci zachwalają jednak swoje urządzenia do tego stopnia. „Najpotężniejszy smartfon w historii” – tymi słowami reklamuje smartfon Yu Yutopia firma Micromax, twórca urządzenia.

 

Chociaż specyfikacja smartfona nie jest jeszcze potwierdzona, to spekuluje się, że na pokładzie urządzenia zagości Qualcomm Snapdragon 810, ekran 5,2 cala (FULL HD lub QHD), 4 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. W Yu Yutopi spodziewamy się również zobaczyć 21 megapikselowy aparat główny oraz 8 megapikselowy na froncie. Całość ma pracować pod kontrolą Cyanogen OS 12.1 opartym na Androidzie 5.1.1.

 

yu yutopia12

 

Jednym z głównych atutów urządzenia ma być jednak jego wykonanie. Firma Micromax idzie za nowymi trendami, a co za tym idzie – planuje swój nowy telefon wyposażyć w obudowę wykonaną z metalu.

 

Jeśli chodzi o samą specyfikację, to nie widzimy tutaj czegoś innowacyjnego, dlatego zastanawiającą rzeczą jest, czy urządzenie które na starcie będzie miało kilkunastu konkurentów można nazwać „najpotężniejszym smartfonem w historii”. Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze jednak poczekać, bo twórcy „Project Achilles” na chwilę obecną dzielą się z nami szczątkowymi informacjami.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x