Galaxy Golden

 
Samsung wciąż produkuje smartfony „z klapką”, ale ich dostępność jest zazwyczaj ograniczona do niektórych rynków azjatyckich. Po wydaniu w 2013r. Galaxy Golden, firma pracowała nad jego następcą, Galaxy Golden 2, ale został on wydany tylko w Chinach. Teraz wygląda na to, że producent pracuje nad wersją SM-W2016, czyli Galaxy Golden 3.
 
Galaxy Golden 3
 
Model ten, a właściwie jego specyfikacja wyciekła na GFXBench. Co ciekawe, według informacji wymienionych w benchmarku, urządzenie wygląda jak wersja clamshell flagowca Galaxy S6. Prawdopodobnie w słuchawce zobaczymy 4,6-calowy wyświetlacz (HD), ośmiordzeniowy procesor Exynos 7420, 3GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, 16-megapikselowy aparat z tyłu i 5-megapikselowy z przodu. Prawda, że specyfikacja (poza wielkością ekranu) wygląda znajomo?
 
Obecnie nie znajdziemy informacji dotyczących pojemności baterii tego urządzenia. Jest także możliwe, że Samsung może ponownie wydać Galaxy Golden 3 tylko w Chinach i Korei Południowej. Wygląda na to, że produkcja i wydanie tego typu urządzeń ma sens, ale tylko na rynku azjatyckim. Ciekawe czy taki telefon sprzedałby się w Europie?
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.