ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
4 GB od Orange

5 GB od Orange po meczu Holandia – Polska – jak aktywować bonus?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Po wczorajszym meczu piłkarskiej reprezentacji Polski z Holandią można otrzymać 5 GB od Orange. Pomarańczowy operator tradycyjnie rozdaje bezpłatne paczki internetu swoim klientom. Podpowiadamy, jak skorzystać z tej propozycji.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać bezpłatne 5 GB od Orange?

fot. facebook/Orange Polska

Po meczach piłkarskiej reprezentacji Polski Orange rozdaje promocyjne pakiety internetu. Liczba GB przeważnie zależy od wyniku spotkania, jednak tym razem jest inaczej. Wynik wczorajszego meczu Holandia – Polska to 2:2, a pomarańczowy operator proponuje 5 GB bezpłatnego internetu. Może to mieć związek z tym, że był to mecz 5. kolejki Ligi Narodów lub po prostu Orange chciał nadrobić ostatni, wyjątkowo skromny bonus, gdy rozdawał tylko 1 GB internetu.

Jak aktywować darmowe 5 GB? Należy wysłać SMS-a o treści ORANJE pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego). Alternatywna metoda to użycie aplikacji Mój Orange, a konkretnie odszukanie bonusu w zakładce Dla Ciebie. Bezpłatne 5 GB jest również dostępne dla użytkowników Flexa. Powinni oni wpisać kod ORANJE w aplikacji Flex na swoim smartfonie.

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole – przypomina pomarańczowy operator i informuje, że promocyjny internet jest ważny przez 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju. Czas na skorzystanie z propozycji Orange upływa dziś ok. godziny 22:50, warto więc się pośpieszyć.

Jeżeli 5 GB to dla was za mało, Orange rozdaje również 300 GB na rok. To propozycja kierowana do osób korzystających z oferty na kartę. Pomarańczowy operator przez rok co miesiąc przyznaje 25 GB internetu swoim klientom. Warunek to regularne doładowywanie konta za przynajmniej 5 zł w każdym miesiącu. Promocja jest dostępna zarówno dla osób, które już są w Orange, jak i dla tych, którzy dopiero zakupią odpowiedni starter. Szczegóły na temat akcji oraz instrukcję krok po kroku, jak z niej skorzystać, znajdziecie w podlinkowanym tekście.

źródło: facebook/Orange Polska

Sprawdź najnowsze wpisy