ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
orange rozdaje klientom 1 gb

Orange rozdaje klientom 1 GB – „oszałamiający” pakiet darmowego internetu

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Jeśli jesteście w Orange, możecie do wieczora aktywować 1 GB internetu. Pomarańczowy operator zaoferował wyjątkowo skromny pakiet dla swoich klientów. Jego wielkość nie jest jednak przypadkowa.

Orange rozdaje klientom 1 GB internetu – dlaczego tak mało?

orange rozdaje klientom 1 gb

Pomarańczowy operator przyzwyczaił nas do tego, że po meczach piłkarskiej reprezentacji Polski rozdaje swoim klientom bezpłatne pakiety internetu. Ich wielkość z reguły nawiązuje do wyniku spotkania i tak też jest tym razem. Polska przegrała z Belgią 1 do 6, więc Orange rozdaje… 1 GB internetu – tyle, ile goli strzelili polscy piłkarze.

Takie tłumaczenie nie przemawia jednak do wielu klientów pomarańczowego operatora. Wow! Powinniście dać 0,5GB, bo przecież bramka padła w pierwszej połowie; A jak się kibicowało Belgii to dostanie się 6gb?; A to chyba musicie zabrać każdemu 6 GB…. kto dostawał jak nasi wygrywali…. – to wybrane komentarze z facebookowego profilu Orange.

Mimo wszystko jeśli akurat kończy wam się pakiet internetu, to 1 GB może pomóc przetrwać do kolejnego doładowania/odnowienia planu taryfowego. Z aktywacją bonusu od pomarańczowego operatora trzeba się jednak pośpieszyć – czas na to jest tylko do dzisiejszego wieczora (do godziny 22:30).

Darmowy 1 GB internetu można aktywować w aplikacji Mój Orange (zakładka Dla Ciebie). Inny sposób to wysłanie SMS-a o treści FRYTKI pod numer 233 (za wiadomość zapłacimy zgodnie z cennikiem naszego planu taryfowego). Jeśli ktoś korzysta z Orange Flex, powinien w aplikacji Flex w zakładce Kody promocyjne wpisać FRYTKI. Na numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. […] Promocyjne GB ważne są 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju – informuje Orange.

Jeśli potrzebujecie znacznie więcej internetu, może zainteresować was akcja, w której Orange rozdaje bezpłatne 300 GB na rok. Konkretnie jest to 12 pakietów po 25 GB, które pomarańczowy operator przyznaje co miesiąc. Warunkiem jest regularne doładowywanie konta kwotą przynajmniej 5 zł. Szczegóły na temat tej akcji znajdziecie w podlinkowanym tekście.

źródło: Facebook/Orange Polska

Sprawdź najnowsze wpisy