ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Orange Energia współpracuje z SolarSpot. Dobre oferty dla nowych klientów!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Orange dba o środowisko, o czym pisaliśmy w minionym tygodniu. Orange Energia ogłosiła współpracę partnerską z firmą SolarSpot, czyli jednym z liderów w branży odnawianych źródeł energii. Nowi klienci SolarSpot będą mogli skorzystać z oferty Orange Energia.

Orange Energia i mikro fotowoltaika

Ta współpraca to dobre wieści dla posiadaczy mikroinstalacji fotowoltaicznych, Ci zyskają możliwość odzyskania 100% wartości wyprodukowanej energii. Orange informuje także, że nowy klient nie poniesie opłat za aktywację, a także gwarantuje stałe opłaty dystrybucyjne.

Tylko dla nowych klientów!

Orange energia i SolarSpot

Niestety jeśli jesteś już obecnym klientem SolarSpot oferta nie jest skierowana do Ciebie. Natomiast jeśli szukasz dostawcy zielonej energii, to możesz skorzystać z nowej oferty! Oferta dotyczy użytkowników, którzy postawią skorzystać z dostarczania energii elektrycznej przez oferowanej Orange Energia. Dostawca Energii informuje, że to bardzo dobra oferta dla właścicieli domów jednorodzinnych, którzy w planie mają instalację fotowoltaiki o maksymalnej mocy 50 kWp. Całość będzie sprzedawana jako oferta z net-billingiem 1:1. Samo rozliczenie energii będzie wyliczone po tej samej stawce, po której sprzedaje ją operator.

Dzięki net-billingowi od Orange Energia nasi klienci korzystający z oferty dla Mikrowytwórców, mogą rozliczyć pełną wartość energii, którą oddają do sieci. Chcemy, aby dzięki naszym rozwiązaniom, korzystanie z ekologicznych źródeł energii było proste i przyjazne, bo zależy nam, aby ograniczanie wpływu na środowisko stało się powszechną praktyką. Stale rozwijamy naszą ofertę i unowocześniamy sieć sprzedaży. Współpraca z SolarSpot jest kolejnym etapem rozwoju spółki i krokiem w kierunku zielonej transformacji 

Bartosz Gott, prezes zarządu Orange Energia

Rozwijając swoją ofertę, SolarSpot kieruje się optymalizacją kosztów energii dla klienta końcowego. Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie rozliczenia w modelu net-billingu 1:1 oferowane przez Orange Energia, aby zapewnić naszym klientom korzystne rozwiązanie, które nie zawiera zmiennych opłat za dystrybucję energii. W połączeniu z know-how SolarSpot w zakresie wysokiej jakości rozwiązań fotowoltaicznych jestem przekonany, że zaoferujemy klientom konkurencyjną jakość oferty i obsługi klienta

Przemysław Błaszczyk, prezes SolarSpot

Jaka oferta na początek?

Firmy przygotowały na początek dwa pakiety usług. Pakiet podstawowy oraz pakiet premium. Ten pierwszy zawiera standardowe moduły fotowoltaiczne. Premium jest wyposażony w panele typu Full Black, z falownikiem hybrydowym, przygotowanym do pracy z magazynami energii. Umowa zawierana jest na 24 miesiące z możliwością przedłużenia po upływie tego okresu. Przy okazji producent poinformował także, że oferta umożliwia składanie wniosków na dotację Mój Prąd 4.0.

Dodatkowo Orange Energia zapewnia, że każdy nowy klient może otrzymać:

  • Rabat 100% na zmiennych opłatach dystrybucyjnych (dla klientów w Grupie taryfowej G12w)
  • Promocyjne stawki za energię pobraną ponad Magazyn Energii do końca 2022 r. (na poziomie najniższej ze stawek wśród obowiązujących z urzędu taryf sprzedawców)
  • Assistance domowe w pakiecie (pomoc 9 fachowców w razie awarii w domu, do 5 bezpłatnych napraw w ciągu roku, każda do maksymalnej wartości 1500 zł)
  • Finansowanie do 100% inwestycji i brak wymogu wkładu własnego (możliwość kredytowania do 60 tys. zł nawet na mikroinstalację o większej mocy)
  • Miesięczna opłata to, w zależności od mocy instalacji, 54,99 zł (do 6 kW) lub 79,99 zł (powyżej 6 kW).

Więcej informacji na temat nowej oferty znajdziecie tutaj.

Źródło: Komunikat prasowy Orange

Sprawdź najnowsze wpisy