ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Orange weźmie twój stary smartfon i pozwoli wygrać nagrody!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Razem dla Planety, to konkurs organizowany z okazji Zielonego Tygodnia Orange. Do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody dla fanów nowoczesnych technologii i sportu!

Konkurs „Dajmy telefonom drugie życie z Orange”

Konkurs jest skierowany do wszystkich użytkowników smartfonów! Cała akcja jest naprawdę prosta. Wystarczy przyjść do jednego z 23 salonów Orange na terenie całej Polski i przekazać swój stary smartfon do recyklingu albo po prostu go odsprzedać. Sprzedawca przekaże wam kupon, który uprawni was do wzięcia udziału w konkursie. Później trzeba przeczytać i zaakceptować regulamin. Na koniec zostaje najtrudniejszy element. Trzeba wymyślić hasło, które opisze frazę „Jak wspólnie z Orange możesz dbać o planetę”. Hasło należy zapisać na kuponie konkursowym i wrzucić do urny w salonie, który wybierzecie spośród dostępnych.

Nagrody w konkursie Orange

Nagrody są naprawdę obiecujące. Dla najlepszego hasła przewidziana jest hulajnoga elektryczna od Xiaomi — Xiaomi Mi Electric Scooter 3. Drugie miejsce na podium zostanie nagrodzone, rowerem turystycznym EVADO 2.0 Kross. Dla trójki wyróżnionych przewidziany jest smartwatch — Xiaomi Watch S1 Active

Zielony Tydzień w Orange

Orange

Orange swoim konkursem zachęca do dbania o planetę. Pomarańczowa sieć zgodnie z trendem chce budować wizerunek marki odpowiedzialnej za środowisko — co bardzo szanujemy!

Jako sieć#1 chcemy przeciwdziałać zmianom klimatu i wspierać naszych klientów w ich codziennych wyborach. W Orange wierzymy, że każdy z nas ma moc. Razem możemy zmniejszyć cyfrowy ślad węglowy, aby chronić naszą planetę.

Orange

Polski oddział Orange chwali się, że zmniejszył emisję dwutlenku węgla o 27% od 2015 do 2021 roku. To nie koniec zmian, bo korporacja zapowiada, że do 2025 roku mają zamiar zmniejszyć wspomnianą emisję o 65% względem roku 2015! Firma chce także pozostać neutralna klimatycznie. Póki co opakowania na kartę SIM operatora posiadają certyfikat FSC oraz blister karty jest mniejszy o połowę względem standardowego. To znaczy, że firma wykorzystuje 50% mniej plastiku! Orange posiada także usługę eSIM.

Źródło: orange.pl

Sprawdź najnowsze wpisy