Microsoft Surface Go 3 LTE aż 1500 zł taniej w T-Mobile

3 minuty czytania
Komentarze

T-Mobile w ostatnich miesiącach rozpieszcza swoich klientów. Promocje, gdzie drugi abonament jest za 0 zł, darmowe minuty SMS-y, MMS-y oraz wiele innych akcji. Tym razem padło na ogromną promocję urządzenia od Microsoftu.

T-Mobile i świetne urządzenie

Microsoft Surface 3 Go to idalne narzędzie do pracy, nauki, a nawet do rozrywki. Jego niewielkie wymiary pozwalają zabrać go wszędzie ze sobą, a że zbliżają się wakacje, to różowy operator chyba dlatego postanowił wprowadzić gigantyczną promocję na urządzenie od MS.

T-Mobile wprowadza gigantyczną promocję!

Jeśli ktoś z was zastanawiał się ostatnio nad zakupem tabletu, albo tabletu, który działa jak laptop po podłączeniu klawiatury, to może być dobre rozwiązanie, bo oferta jest naprawdę atrakcyjna cenowo! Sieć proponuje także dobranie klawiatury Surface Type Cover oraz pióra Surface Pen, jednak te nie wchodzą w skład promocyjnej oferty. Urządzenie można kupić w ofercie abonamentowej z nielimitowanym internetem 5G o 1500 zł taniej, w ratach 0%. Klienci sieci mogą skorzystać z promocji do 27 czerwca!

Świetnie nadają się na prezent, doskonale sprawdzają się też tam, gdzie laptop zajmuje zbyt wiele miejsca, smartfon zaś – dysponuje zbyt małym ekranem. Urządzenia elektroniczne w rozmiarze tabletu bywają wyjątkowo praktycznym gadżetem. A z najnowszą promocją, którą przygotowaliśmy w T-Mobile – mogą okazać się także niezwykle korzystnym cenowo wyborem. Do tego Microsoft Surface Go 3 LTE obsługuje kartę e-sim, co czyni go wielofunkcyjnym sprzętem. Jak dokładnie prezentuje się oferta promocyjna dotycząca tego modelu?

Komunikat prasowy T-Mobile

Słów kilka o Surface Go 3 LTE

Urządzenie na rynku swoją premierę miało na koniec minionego roku. Tablet Microsoftu oferuje 10,5-calowy ekran Full HD, w proporcji 3:2. Urządzenie pracuje na Windows 11 oraz obsługuję technologię e-sim, oraz rozbudowę pamięci wbudowanej dzięki obsłudze kart pamięci. Tablet wspiera także technologię Wi-fi 6. Klienci, którzy zdecydują się na zakup nowego tabletu, muszą wiedzieć, że aby skorzystać ze zniżki muszą wybrać jedną z dwóch taryf przygotowanych przez T-Mobile.

Promocyjne Oferty

T-Mobile oferuje nowe urządzenie w dwóch różnych taryfach. Pierwsza to „L Nielimitowana” w przypadku wyboru tej taryfy klienci zapłacą za urządzenie jedynie 999 zł w 24 ratach 0% – to daje 1500 zł obniżki względem ceny oryginalnej urządzenia. Natomiast w tańszej taryfie „M Nielimitowana” klienci będą musieli zapłacić 1099 zł za Surface Go 3 LTE.

Oferty „M Nielimitowana” oraz „L Nielimitowana” gwarantują nielimitowany dostęp do usług telekomunikacyjnych – połączeń, SMS-ów i MMS-ów. Dodatkowo zaś umożliwiają korzystanie z internetu na urządzeniu w błyskawicznej sieci 5G bez limitu danych do zużycia. W przypadku wariantu L klienci skorzystają z sieci w maksymalnej dostępnej prędkości, natomiast dla wersji M jest to maks. 30 Mb/s. Ponadto, w ramach bonusu, użytkownicy, którzy wybiorą jedną z propozycji abonamentowych, mogą liczyć na 6- lub 12-miesięczny dostęp do usługi „Rozrywka Uwolniona”, pozwalającej co miesiąc decydować, z której popularnej platformy streamingowej klient chce korzystać.

Komunikat prasowy T-Mobile

Źródło: Komunikat prasowy T-Mobile

Motyw