Dialer od Microsoftu dla systemu Android nadejdzie jeszcze w tym roku

Aplikacje

android-4.4.3-dialer-2

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Pod kierownictwem obecnego CEO – Satya Nadelli Microsoft bardzo dobrze radzi sobie na rynku mobilnym przynajmniej jeśli chodzi o aplikacje mobilne dla Androida – otrzymują one wysokie noty, są chwalone za interfejs i funkcjonalność. Nie ma miesiąca, abyśmy nie słyszeli o kolejnych aplikacjach dla Androida od Microsoftu – po wydanym ostatnio Echo Launcher przyszła pora na dialer, który ma zastąpić standardową książkę telefoniczną  – a przynajmniej takie rewelacje pojawiły się w przeciekach z firmy. Program rzekomo jest w fazie testów w Indiach. Ma umożliwić:

  • Połączenia w słabej sieci 2G i 3G.
  • Program ma opcjonalnie zastąpić standardowy dialer.
  • Dialer będzie wykorzystywał sieć do wyszukiwania informacji o kontaktach, pobliskich lokalizacjach czy biurach.
  • Informacje w czasie rzeczywistym o rozmówcy
  • Opcje blokowania numerów

 

microsoft-dialer-1 microsoft-dialer-2

 

Według plotek dialer ma pojawić się w listopadzie w fazie beta, a w drugim tygodniu grudnia ma być dostępna wersja finalna. Co ciekawe wersja dla Windows Phone (Windows 10 Mobile)… nie jest na ten moment nawet planowana.

 

Jeśli plotki się potwierdzą to program będzie z całą pewnością jednym z najciekawszych rozwiązań tego typu w całym ekosystemie Androida. Osobiście nie mogę się już doczekać beta testów. Korzystacie z alternatywnych dialerów?

 

Źródło:android authority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x