HTC wkrótce zaprezentuje nowy tablet?

Newsy

htc-tablet-2012-630
Minęło już sporo czasu od premiery ostatniego tabletu HTC i coraz więcej osób sądziło, że tajwański producent postanowił zaprzestać swoich sił w tym segmencie urządzeń z Androidem. Duże zdziwienie wywołały więc zdjęcia przedstawiające nieznany dotąd tablet z logo HTC z tyłu obudowy, które wyciekły dziś do Sieci.

htc-tablet-2012-5-630x532
Urządzenie wygląda bardzo intrygująco i zdecydowanie wyróżnia się pod względem designu. Jego tył wygląda na wykonany w całości z pojedynczej bryły poliwęglanu, dokładnie tak jak obudowa HTC One X. Dodatkowo tablet zdaje się być niezwykle cienki, lecz największe zaskoczenie budzi wygląd frontu urządzenia. Pierwszą rzeczą, z którą się on kojarzy jest monitor od iMaca – ramka wokół ekranu jest znacznie grubsza na jednej krawędzi, co zapewne ma gwarantować solidniejsze trzymanie tabletu. Przekątna jego wyświetlacza to najprawdopodobniej 10.1″, lecz nie jest to potwierdzona informacja. Na temat nowego projektu HTC usłyszymy zapewne znacznie więcej w ciągu najbliższych dni i jesteśmy ciekawi, co przygotował dla nas tajwański producent.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

htc-tablet-2012-4-630x409
htc-tablet-2012-1-630x430

źródło: androidandme.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x