Ile zapłacimy za Xiaomi MI5?

Newsy

Xiaomi logovol2

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Xiaomi z modelem MI 4 zjednało sobie wielu fanów – za jedyne 320$ producent zaoferował smartfon z 16GB pamięci wbudowanej, a za 400$ można było kupić model 64GB. Choć ceny na rynkach zachodnich były nieznacznie wyższe od sugerowanych, to i tak wciąż była to o wiele niższa kwota od tego, co oferuje popularna konkurencja. Mi 5 ma mieć następującą specyfikację:

 

  • Snapdragon 820
  • 4GB RAM
  • 16 MP kamera główna
  • Skaner odcisków
  • Metalowa obudowa

 

Według najnowszych plotek model MI 5 ma zostać wyceniony identycznie jak poprzednik – co oznacza, że za podstawowy wariant (posiadający najmniejszą pamięć na dane użytkownika) przyjdzie nam zapłacić nieco ponad 300 dolarów. Zgodnie z aktualnym harmonogramem prezentowania kolejnych smartfonów (co każde półtora roku) o MI 5 nie usłyszymy raczej wcześniej niż w grudniu, lub na początku przyszłego roku.

 

Czekacie na następcę MI 4?

 

Źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x