Play Internet domowy promocja

Play oferuj Internet domowy na 6 miesięcy za darmo – dla nowych i obecnych klientów

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Play wystartował z nową promocją, gdzie Internet domowy można mieć za darmo przez okres 6 miesięcy. Zazwyczaj takie promocje dotyczą tylko nowych klientów, ale tym razem mogą z niej skorzystać także obecni posiadacze usług operatora. Oczywiście po spełnieniu odpowiednich warunków oraz podpisaniu umowy. Poznajcie szczegóły nowej oferty, która może być dla wielu bardzo korzystna.

Internet domowy od Play – przez 6 miesięcy za darmo

Play Internet domowy promocja

Wiadomo, że jak można za coś płacić mniej, niż więcej, to lepiej. Do takich samych wniosków musiał dojść teraz Play, który wystartował z ofertą Internet domowy przez 6 miesięcy za darmo. Oczywiście, by móc skorzystać z takiej okazji, należy podpisać z operatorem umowę, a w tym przypadku na 2 lata (24 miesiące). W grę wchodzi kilka wariantów – Internet domowy 600 Mb/s oraz światłowód 600 Mb/s / 1 Gb/s. Użytkownicy, którzy zdecydują się na podpisanie umowy na 2 lata przez pierwsze pół roku będą zwolnieni z kosztów usługi. Sam rabat naliczany ma być automatycznie przy zawieraniu umowy i na taki sam mogą liczyć nowi, jak i obecni klienci operatora.

Abonament za internet stacjonarny 600 Mb/s w Play dla obecnych klientów to 50 zł. Co więcej, uwzględniając przyznawany na pół roku rabat średnia cena za usługę zmniejsza się do jedyne 39 zł miesięcznie! Z kolei abonament za internet światłowodowy o prędkościach 600 Mb/s oraz 1 Gb/s wynosi odpowiednio 75 zł oraz 90 zł. Osoby, które nie posiadają innych usług kontraktowych u fioletowego operatora również mogą skorzystać z tej promocji, natomiast ceny abonamentów za dostęp do sieci zaczynają się od 60 zł miesięcznie.

Play informacja prasowa

Zobacz też: Abonament lub światłowód w Plus za 1 zł – to możliwe.

Warto jeszcze dodać, że koszt instalacji takiego Internetu Play wycenia na 50 złotych, co jest opłatą jednorazową. Wybierając Internet domowy można także liczyć na odpowiedni sprzęt. Internet stacjonarny to router Technicolor CGA2121, a w przypadku światłowodu Huawei K562 z Wi-Fi 6. Jednocześnie Play przedłuża swoją promocję na Internet z telewizją PLAY NOW TV, Viaplay oraz Canal+ Online. Taki zestaw zaczyna się w Play od 50 złotych miesięcznie (Canal+ online przez pół roku, Viaplay w cenie abonamentu na 24 miesiące). Więcej szczegółów znajdziecie na stronie operatora.

Źródło: Play informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy