Abonament na telefon lub światłowód za 1 złotówkę? Tak, to możliwe!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Lokowanie

Wybierając nowy lub kolejny abonament, niezależnie od usługi, zależy nam przede wszystkim na wysokiej jakości i dobrym stosunku oferty do ceny. W takim razie co powiecie na propozycję abonamentu telefonicznego z dostępem do najlepszego 5G w Polsce za symboliczną złotówkę? Może jednak skusicie się na światłowód? Super, w takim razie cena… również wynosi 1 złoty miesięcznie. Właśnie takie promocje przygotował Plus i grzechem byłoby, gdybyśmy nie przedstawili Wam szczegółów. W końcu każdy chce oszczędzać, a to zdecydowanie jeden z najlepszych tego typu przykładów.

Razem się opłaca, czyli Plus rusza z rewelacyjnymi promocjami na abonament za symboliczną złotówkę

plus internet swiatlowod 5g abonament za 1 zlotowke

Zacznijmy od usług telefonicznych, w ramach których Plus docenia rodziny i dodawanie kolejnych abonamentów. Otóż dzisiaj operator pozwala dobrać do głównego numeru aż 5 kolejnych, które miesięcznie będą kosztowały nas wspomnianą złotówkę przez określony czas – 6 miesięcy z samym abonamentem i 12 miesięcy przy dobraniu smartfona. Z racji, że skupiamy się na oszczędnościach, to od razu warto zaznaczyć, iż mówimy o promocji, która dla 6-osobowej rodziny pozwoli zachować nam w kieszeni aż 5046 złotych w trakcie trwania 2-letniej umowy. To zdecydowanie nie jest mała kwota.

plus internet swiatlowod 5g abonament za 1 zlotowke

Całość doskonale wyjaśnia powyższa infografika, gdzie na każdym etapie trwania umowy otrzymujemy atrakcyjne zniżki. Przez pierwsze pół roku będziemy płacić 60 złotych miesięcznie za 6 numerów! Kolejne 6 miesięcy to 89 złotych miesięcznie, czyli wciąż tyle, co nic w kontekście oferowanych usług. Jednak to wciąż nie koniec, gdyż na dalszym etapie obowiązują zniżki w ramach programu smartDOM, a więc każdy abonament nadal jest tańszy o 25 złotych. Promocja dotyczy również klientów biznesowych i programu smartFIRMA, a więc każdy może skorzystać.

Naturalnie nie musimy od razu decydować się na 6 numerów, gdyż już w przypadku dwóch kontraktów mówimy o oszczędnościach rzędu 1308 złotych w skali całej umowy. Jedyne, co należy spełnić, aby cieszyć się abonamentami za 1 złotówkę w Plusie, to posiadać lub kupić pierwszy abonament za minimum 44,90 złotych miesięcznie i każdy kolejny za minimum 55 złotych miesięcznie.

Nie tylko niska cena — liczy się również jakość, a w Plusie możemy liczyć na najszybsze 5G!

plus internet swiatlowod 5g abonament za 1 zlotowke

Jednak wspomniałem wcześniej, że nasze oczekiwania to nie tylko niskie ceny, ale także wysoka jakość usług. W tym wypadku również nie powinniśmy się martwić. W końcu Plus jako pierwszy w Polsce uruchomił sieć 5G w paśmie 2600 MHz, które nie jest dzielone z 4G. To oznacza niezależny pas do transmisji danych, pozwalający osiągnąć najwyższe prędkości w Polsce (do 600 Mb/s). Wraz z wyjątkową przepustowością możemy liczyć na lepszą stabilność połączenia i wysoką pojemność sieci. Tak, jak prezentowaliśmy Wam to w ramach naszych testów, tak jakość infrastruktury sieci Plus potwierdzają niezależne badania. RFBenchmark sprawdził wszystkich operatorów 5G w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Trójmieście, Olsztynie, Białymstoku, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Rzeszowie, Bydgoszczy, Łodzi i Radomiu. We wszystkich tych miejscowościach Plus zdeklasował konkurencję.

Przy tym pamiętajmy, że zielony operator nie stoi w miejscu i cały czas rozwija swoją infrastrukturę 5G. W zasięgu sieci nowej generacji jest dzisiaj ponad 19 milionów mieszkańców Polski w 800 miejscowościach we wszystkich województwach. To możliwe za sprawą 3000 stacji bazowych, ale oczywiście szczegółowe i aktualne dane zawsze znajdziecie na mapie zasięgu Plusa. Do tego ptaszki ćwierkają, że operator jest już coraz bliższy uruchomienia 5G w technologii Standalone, a więc mówimy o rosnącej dominacji na rynku.

Może jednak potrzebujesz super szybkiego światłowodu? Plus również proponuje ofertę za złotówkę!

plus internet swiatlowod 5g abonament za 1 zlotowke

W domu również każdy chciałby mieć dostęp do szybkiego łącza, za który nie będziemy przepłacać. W takim razie co powiecie na Plus Światłowód… ponownie za symboliczną złotówkę? Tak, tak, operator nie zapomina także o internecie domowym i to nie byle jakim, bo z prędkością do 1 Gb/s.

W tym wypadku mówimy o ofercie skierowanej do wszystkich, którzy są w zasięgu infrastruktury Netii w zabudowie wielorodzinnej. Spełniając ten warunek, możecie liczyć, że przez pół roku za szybki i stabilny dostęp do internetu światłowodowego z prędkością do 1 Gb/s będziecie płacić właśnie 1 złotówkę miesięcznie. Co więcej, jeśli jednocześnie zdecydujecie się podpisać nową albo odświeżyć aktualną umowę na abonament telefoniczny lub internet mobilny, to za Plus Światłowód aż rok miesięczne rachunki nie przekroczą tej symbolicznej kwoty. Dodatkowo, po 6 lub 12 miesiącach abonament światłowodowy będzie wynosił 60 zł/mies. (z uwzględnieniem 10 zł rabatu smartDOM i 10 zł za e-fakturę).

plus internet swiatlowod 5g abonament za 1 zlotowke

Naturalnie operator pamięta także o klientach w zasięgu infrastruktury Inea, Nexera, Tauron, Orange oraz Netii w zabudowie jednorodzinnej. W tym wypadku również możecie liczyć na znaczącą obniżkę, bo do 26 złotych miesięczne odpowiednio na 6 lub 12 miesięcy — zależnie od dobrania dodatkowego abonamentu komórkowego lub internetu mobilnego. Spokojnie, to nie koniec. Po tym okresie, dzięki rabatom w ramach programu smartDOM oraz po uwzględnieniu zniżki za e-fakturę, zamiast 95 złotych miesięcznie będziecie płacić 85 złotych miesięcznie.

Dodatkowo wszyscy, którzy wybierają Plus Światłowód, otrzymują również dodatkową kartę SIM z dostępem do mobilnego internetu Plusa z pakietem 5 GB.

Zobacz też: Oto pakiet All In w Plusie — nie martw się o smartfona, bezpieczeństwo w Sieci, a także dostęp do muzyki w wysokiej jakości.

W ten sposób dobrnęliśmy do końca omawiania abonamentów za symboliczną złotówkę. Musicie sami przyznać, że Plus przygotował naprawdę interesujące oferty i to niezależnie, czy interesuje Was najlepsza sieć 5G w Polsce, czy też super szybki światłowód. W takim razie, czy zdecydowaliście się już na coś konkretnego?

Wpis powstał we współpracy z operatorem sieci Plus

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy