ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nexus One oficjalnie, jednoznacznie i definitywnie.

Autor: Karol Berger Kategoria: Newsy

Tak, to już koniec nerwowego oczekiwania oficjalnego zaprezentowania Nexus’a One. Dzisiaj w Mountain View, o godz. 16.00 (polskiego czasu) dowiedzieliśmy się wszystkiego o nowym telefonie Google’a i HTC.

Wszystkie informacje które zostały napisane w Recenzji Nexus’a One zostały definitywnie potwierdzone. Jak zwykle nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie uraczyli was gorącymi fotkami z konferencji Google’a. Zapraszamy do oglądania, komentowania i cierpliwego czekania udostępnienia telefonu w Polsce, gdyż na razie jest on dostępny w USA, Wielkiej Brytanii, Singapurze i Hong Kongu.

Co do ciekawostek, to Google zamierza otwierać ,,Google Store” gdzie będzie można swobodnie kupować ich produkty po atrakcyjnych cenach! Zaś jeżeli chodzi Androida 2.1, to jest on jeszcze w fazie tłumaczenia i wg. naszych źródeł na dniach pojawi się on w oficjalnym obiegu.

Jeżeli chcecie, możecie zajrzeć na oficjalną stronę Nexus’a One gdzie czeka na Was miła niespodzianka w postaci interaktywnej prezentacjii Nexsus’a One.

Na koniec zamieszczamy jeszcze odnośnik do oficjalnego kanału Nexus One na www.youtube.com, tam możecie obejrzeć filmiki które prezentują działanie i funkcje telefony Google’a.

 

Sprawdź najnowsze wpisy