Nowy OnePlus jeszcze w październiku?

Newsy

oneplus one logo

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Coraz więcej plotek słyszymy na temat drugiego w tym roku urządzenia od OnePlus. Na temat samej nazwy urządzenia wiemy tylko tyle, że jedni określają je mianem „X” a drudzy „Mini”. Większe jest jednak prawdopodobieństwo, że ujrzymy drugą nazwę. Kolejne spekulacje ujawniają też w jaki procesor najprawdopodobniej będzie wyposażony nowy smartfon od OnePlus oraz kiedy może on ujrzeć światło dzienne.

 

Najnowsza domniemana specyfikacja to 5 calowy ekran i Snapdragon 801 – tak, Snapdragon 801, nie 810. Wcześniejsze plotki mówiły o prawdopodobnym zastosowaniu MediaTeka MT-6795T. Sam prototyp urządzenia ponoć osiągnął wynik na poziomie 54311 punktów w AnTuTu, ale pamiętajmy, że są to póki co nic nie znaczące cyfry. Oprócz powyższych w smartfonie ujrzymy podwójną kamerę główną oraz skaner linii papilarnych.

 

Sam smartfon ma być nieco bardziej kompaktowy od swoich poprzedników. Za sprawą trochę słabszych podzespołów produkt ma być też tańszy. Mówi się, że urządzenie będzie kosztować 249 dolarów.  Co ciekawe, bardzo możliwe, że na samą premierę urządzenia nie przyjdzie nam długo czekać. Najnowsze raporty mówią o prezentacji telefonu jeszcze w tym miesiącu.

 

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x