smartwatch hykker Biedronka

Nie tylko klapki KUBOTA – Biedronka z kolejną ofertą na tanią elektronikę

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Biedronka w swojej ofercie będzie po raz kolejny miała kilka produktów, które można określi mianem taniej elektroniki. Jeżeli jednak jesteście fanami klapek KUBOTA (a kto nie jest), to informujemy, że te można już znaleźć w sieci sklepów. My tutaj jednak zajmiemy się rzeczami, którym jednak bliżej do naszego profilu. Od najbliższego czwartku (28.04) w sieci sklepów Biedronka pojawią się bowiem kolejne smartwatche marki Hykker.

Biedronka i tania elektronika – tym razem smartwatch i ładowarki

Biedronka smartwatch

To nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz, kiedy Biedronka wprowadza do oferty tanią elektronikę. Nowych produktów będzie można szukać w sklepach od najbliższego czwartku. Tym razem nie będzie ich zbyt dużo, ale za to są całkiem ciekawe, a przede wszystkim tanie. Głównym „aktorem” tym razem jest smartwatch marki Hykker, a do wyboru będą dwie wersje – z okrągłą oraz prostokątną tarczą. Obie mają mieć taką samą specyfikację i możliwości, więc wybór ograniczał się będzie do naszych preferencji w kwestii wyglądu. Ewentualnie tego, co akurat będzie dostępne w sklepie, ponieważ nie w każdym znajdzie się to samo.

Smartwatch Hykker ma oczywiście kolorowy wyświetlacz TFT i oferuje osiem różnych trybów sportowych. Akumulator urządzenia ma pojemność 220 mAh więc spokojnie powinno na trochę wystarczyć. Sprzęt ma być wodoodporny, a na ekranie będzie można zobaczyć m.in. liczbę przebytych kroków czy też pogodę. Smartwatch wyposażony został także w alarm, może liczyć spalone kalorie i pozwala na odczytywanie powiadomień ze sparowanego smartfona. Smartwatch Hykker może służyć także do kontroli muzyki oraz służyć jako spust do migawki aparatu w telefonie. Co ciekawe, oferuje również, oprócz mierzenia tętna, pomiar natlenienia krwi. Do tego dochodzą sylikonowe paski, które są oczywiście wymienne. I to wszystko w cenie 99 złotych. Biedronka przygotowała także zestaw ładowarek oraz kabli, a każdy z nich ma kosztować 11,99 złotych za sztukę.

Zobacz też: Premiera POCO F4 GT – nowy smartfon nie tylko dla graczy zadebiutuje w Polsce.

  • Przewód USB 3 w 1 z funkcją ładowanie (złącze micro-USB, USB-C, Lightning, długość 1 m)
  • Ładowarka samochodowa: podwójne wyjście USB, wejście DC12 V-24 V, wyjście: 5 V/2,1 A
  • Ładowarka sieciowa (wejście 110-240 V, 50/60 Hz, 0,3 A; wyjście: maks. DCSV/2,4 A (12 W))
  • Przewód micro-USB: długość 2 m
  • Przewód USB-C: długość 2 m
  • Przewód Lightning: długość 2 m

W Biedronce dalej też można dostać dekoder telewizji naziemnej DVB-T2 HEVC od Techbite w cenie 69,90 złotych. Dodatkowo w wybranych sklepach znajdziemy lampy pierścieniowe LED w cenie 79,90 złotych (119 złotych ze statywem). I dla ciekawskich, klapki KUBOTA wyceniono na 24,99 za parę.

Źródło: Biedronka

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy