Nikon pracuje nad aparatem z Androidem?

Newsy

nikon-android-camera

Android pojawia się w coraz większej liczbie różnego rodzaju urządzeń. Konsola do gier, telewizor, czy nawet lodówka – zielony robocik powoli wkracza do sprzętu RTV i AGD. Tym razem zapowiedziano… aparat, działający pod kontrolą tego najpopularniejszego mobilnego systemu.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Nikon, jeden z największych producentów sprzętu fotograficznego, prawdopodobnie wkrótce ujawni swój pierwszy aparat pracujący pod kontrolą Androida. Jak mówią plotki, model Coolpix S800 miałoby być wyposażony w obiektyw 25-250 mm oraz 3.5-calowy ekran OLED. Dodatkowo obsługiwałby on Wi-Fi, GPS, oraz sklep Google Play. Wszystko pod kontrolą Androida w wersji 2.3 Gingerbread.

Wbrew pozorom, nie byłoby to pierwsze urządzenie tego typu – Polaroid swój aparat z Androidem prezentował jeszcze w styczniu na targach CES. Jak uważacie, czy Android może sprawdzić się również w sprzęcie fotograficznym?

źródła: androidcentral.com, nikonrumors.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x