Samsung potwierdza sierpniową premierę Galaxy Note 10.1

Newsy

galaxy_note101
Samsung potwierdził dziś oficjalnie, że nowy tablet Galaxy Note 10.1 trafi do sprzedaży na całym świecie jeszcze w tym miesiącu. Od kilku tygodni było głośno o tym urządzeniu, które po debiucie na MWC 2012 na jakiś czas przepadło jak kamień w wodę, by ukazać się kilka miesięcy później w odświeżonej wersji. Zmianie uległa nie tylko specyfikacja techniczna, lecz również delikatnie zmodyfikowano design tabletu.

Galaxy Note 10.1 będzie działał pod kontrolą Androida 4.0 IceCream Sandwich wzbogaconego o autorską nakładkę TouchWiz UX. Sercem urządzenia będzie czterordzeniowy procesor Exynos o taktowaniu 1,4 GHz, wspierany przez 2GB RAM – dzięki takiemu połączeniu całość powinna pracować niezwykle sprawnie i szybko. Samsung w oficjalnym komunikacie duży nacisk położył na uwydatnienie możliwości, jakie niesie ze sobą wbudowany stylus S-Pen oraz aplikacja S-Note, pozwalająca na błyskawiczne tworzenie urozmaiconych notatek.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Nowy Galaxy Note 10.1 pozwoli też na jednoczesne korzystanie z kilku okien, w których mogą działać oddzielne aplikacje. Więcej możliwości nadchodzącego tabletu Samsunga poznacie dzięki opublikowanej dziś oficjalnej prezentacji:

 {youtube}qbgBxr4H59A{/youtube}

źródło: androidcentral.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x