Najbardziej bezsensowna aplikacja? Zobaczcie klawiaturę sygnowaną nazwiskiem Cristiano Ronaldo

Aplikacje

cristiano ronaldo keyboard aplikacja program klawiatura

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Sklep Google Play jest ogromny, największy wśród wszystkich mobilnych platform, a ta statystyka niesie razem ze sobą informację, że o wiele więcej można znaleźć tzw. śmieciowych aplikacji. Jednak tym razem nie chodzi o tytuł źle zaprogramowany, z bezsensownymi funkcjami czy też po prostu stworzony bez większego zastanowienia.

 

W tym wypadku rzuciła mi się w oczy klawiatura – niezbyt często zwracam na nie uwagi, gdyż i tak korzystam z tego, co oferuje producent urządzenia, ale tym razem musiałem rzucić okiem na tę aplikację. „Cristiano Ronaldo Keyboard”, oto pełna nazwa programu, który znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! W takim razie czym wyróżnia się ten tytuł na tle konkurencji? Chyba właśnie tylko nazwą. Autorzy zwracają uwagę na takie funkcje jak specjalnie dobrana kolorystyka, która ma ułatwiać pisanie czy też przewidywanie kolejnych słów lub korekcja dopiero, co pisanego. Wśród wspieranych języków pojawia się również nasz rodzimy, ale z adnotacją, że nie wszystkie dodatki będą współpracować. Nie mogło oczywiście zabraknąć mikropłatności, gdyż program jest oczywiście darmowy, ale pojawiają się mikropłatności, które w tym wypadku dotyczą darowizny na rzecz autorów. Jednak jest pewien dodatek, który być może spodoba się fanom Cristiano Ronaldo, czyli menu, w którym znajdziemy wszystkie posty piłkarza z najpopularniejszych portali społecznościowych.

 

Przetestowałem tę aplikację i… nie widzę jej większego sensu. Pod żadnym względem nie jest lepsza od najbardziej znanych klawiatur. Oczywiście od razu przyznaję się do bycia fanem koszykówki aniżeli piłki nożnej, ale jedno muszę przyznać – aplikacja swoim tytułem zwróciła moją uwagę, a chyba o to właśnie chodzi?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x